KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11121028
nr 1112 1028
Akvarell
Sent 1800-tal, blomsterstilleben, 33x29
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 maj 2017
kl 20:58:33
29/5 07:46:21
- Klassiska
29 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska